s láskou k prírode

originálne potraviny a vitamíny

pre aktívnych ľudí

Kvalita, funkčnosť, originalita

V ORIGINS sa zaoberáme predajom funkčných potravín a vitamínových doplnkov v najvyššej bio kvalite.

naše portfólio

V našom portfóliu sú 100 % prírodné vitamíny vo vegan kvalite, bio potraviny pre športovcov, ale aj bežných ľudí, ktorí sa zdravo stravujú, ale aj zdravé sladkosti bez rafinovaného cukru.

naša filozofia

Hlavnou filozofiou ORIGINS bolo, je a bude prinášať svojim zákazníkom produkty najvyššej kvality, produkty, ktoré naplnia očakávania našich spotrebiteľov.

zdravo a chutne

V lekárňach sa stretávame s rôznymi vitamínmi a doplnkami stravy, ktoré sotva spĺňajú svoj účel, či u zložením alebo kvalitou. Zloženie a formy týchto doplnkov sú ťažko vstrebateľné, pretože telo na ne nevie adekvátne reagovať. My prinášame pravý opak! 

značky

Viridian
(Spojené kráľovstvo)

Hlavným cieľom Viridian je produkovať prírodné vitamíny a doplnky stravy aj pre vegánov. Sústreďujú sa na ekologickú produkciu bez genetických modifikácii (GMO).

Spoločnosť sa zameriava na tri oblasti: kvalitu, charitu a životné prostredie. Vitamíny od Viridian sú charakterizované ako etické vitamíny. – 99 % výrobkov spĺňajú KOSHER kvalitu

Nutrisslim
(Slovinsko)

Od výsevu po zber, od výroby po balenie, prepravu a skladovanie sa spoločnosť Nutrisslim snaží poskytovať iba to najlepšie, najčistejšie a naj výživnejšie jedlo. Výrobky sú lokálne, vyrábané tradičnými metódami a starostlivo vybrané z osvedčenej siete renomovaných pestovateľov z celého sveta..

Produkty sú bez zvýrazňovačov chuti, farbív, konzervačných látok alebo pesticídov. Žiadne pridané geneticky modifikované organizmy (GMO). Kvalita a bezpečnosť potravín sú kľúčové kritické body vnútornej politiky kvality.