Filter Zatvoriť
Zobrazenie

Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

Page
1
/ 2
 • Curcuma Powder Bio 150g

  Hodnotenie 0 z 5
  5.99 4.79
  Kurkuma sa vďaka množstvu svojich účinkov radí medzi najdôležitejšie byliny vôbec. V prvom rade ju možno odporučiť všetkým orientovaným na obohatenie stravy o silný antioxidant. Kurkuma je silný adaptogén vhodný pre každého.
 • Matcha Chai Bio 125g

  Hodnotenie 0 z 5
  8.99 7.19
  Matcha latté v BIO kvalite doplnené o ryžový prášok, mesquite prášok, škoricu a zázvor. Matcha je vynikajúcim zdrojom antioxidantov a má povzbudzujúce účinky. Ocení ju každý, kto hľadá bezkofeínovú alternatívu kávy a nápoj s prospešnými účinkami pre každý deň.
 • Rice Drink Powder Coconut Bio 250g – kokosová príchuť

  Hodnotenie 0 z 5
  7.99 5.99
  Ryžový prášok na prípravu BIO nápoja s kokosovou príchuťou. Vegánska alternatíva nápojov z mlieka. Ryžový drink je vhodný pre všetkých s laktózovou alebo inou intoleranciou súvisiacou so živočíšnymi produktmi.
 • High Five Multivitamin & Mineral Formula 60 kapsúl

  Hodnotenie 0 z 5
  19.99 14.99
  High 5 Multivitamín obsahuje kompletné spektrum všetkých dôležitých vitamínov, a to v tých najúčinnejších formách a pomeroch. Zmes je doplnená o silné antioxidanty ako je Beta Karotén, kryptoxantíny, Alpha Karotén, Zeaxanthin a Lutein.
 • Skin Food 125g

  Hodnotenie 0 z 5
  12.29 8.49
  Zmes Skin Food obsahuje MSM, Chia, Šípky, Triphala a Astragalus. Je určený pre podporu pokožky.
 • Superfood Muesli Bio 320g

  Hodnotenie 0 z 5
  5.69 4.59
  Superfood müsli je zmes výživovo bohatých vločiek, semienok a superpotravín. Obsahuje ovsené a pšeničné vločky, pohánku, slnečnicové semienka, plody moruše, hrozienka, kakaové bôby, chia semienka, goji a včelí peľ bohatý na antioxidanty.
 • Muesli Active Sport Bio 350g

  Hodnotenie 0 z 5
  5.49 4.39
  Zmes müsli zložená z ovsených a pšeničných vločiek, fíg, slnečnicových semien, marhúľ, pohánky, granoly, bio chia semienok a macy. Ide o kombináciu tých najprínosnejších zŕn, z ktorých vznikol ideálny vzorec pre aktívny životný štýl.
 • Protein Pudding 450 g

  Hodnotenie 0 z 5
  19.99 15.99
  Proteínová zmes (hrachový proteín, ryžový proteín, chia prášok, quinoa prášok) pre prípravu veganského proteínového pudingu. Všetky obsiahnuté zložky sú 100 % rastlinné a 100 % raw.
 • Rice Drink Powder Bio 250g

  Hodnotenie 0 z 5
  7.69
  Ryžové nápoje Nutrisslim pochádzajú z ekologickej BIO produkcie a sú pre kravské mlieko plnohodnotnou náhradou. Pre plnohodnotné nahradenie živočíšneho mlieka je nápoj obohatený o vápnik v prírodnej forme a morské riasy.
  Ryžový drink je vhodný pre všetkých s laktózovou alebo inou intoleranciou súvisiacou s živočíšnymi produktami.
 • Chocolate Porridge Bio 350g ( raňajková kaša)

  Hodnotenie 0 z 5
  4.69
  Bohatá krémová zmes pre lahodnú čokoládovú kašu s otrubami. Obsahuje ovsené otruby, kakao, chia semienka a kokosový cukor. Ide o vynikajúci zdroj bielkovín a vlákniny. Pripravená je menej ako za tri minúty = ideálne raňajky!
 • Chia Seeds Bio 250 g

  Hodnotenie 0 z 5
  8.99 6.99
  Zásobáreň tekutín a zdroj živín pre akýkoľvek tréning. Chia semienka Nutrisslim neobsahujú žiadne aditíva a sú vynikajúcim zdrojom proteínov, antioxidantov, mastných kyselín a radu ďalších prvkov. Obrovsky cenené sú tiež ich hydrofilné vlastnosti - dokážu na seba naviazať vodu o viac než desaťnásobku svojho vlastného objemu.
 • Chia Pudding 200g Bio

  Hodnotenie 0 z 5
  11.99 8.99
  Zmes chia semienok, kakaového prášku, palmového kokosového cukru a vanilkového prášku v certifikovanej kvalite BIO pre rýchlu a jednoduchú prípravu výživovo hodnotné pudingu, ktorý zasýti, dodá potrebné živiny a navyše je aj chuťovo atraktívny.